neděle 21. prosince 2014

Vánoční přání ze křtu v Hrusicích

Dne 19. prosince se za účasti Ing. Antonína Řeřábka - předsedy KF v Mnichovicích, Mgr. Hany Závorkové - ředitelky Oblastního muzea Praha - východ, pana Ladislava Tesaříka - starosty obce Hrusice a vnuka Josefa Lady, Mgr. Josefa Lady, uskutečnila inaugurace poštovní známky Betlém v zimě (1942). Akce se konala v památníku Josefa Lady v Hrusicích. KF Mnichovice vydal k této příležitosti pamětní list. Ten je k dispozici u předsedy klubu, pana Řeřábka.


Shodou okolností jsem se nacházel 30 km od Hrusic, neváhal jsem proto a zajel na místní poštovnu pro razítko s tímto památným datem, abych ho zvěčnil také na maxikartě. I když jsem z časových důvodů samotnou inauguraci nestihl, se starostou a pošmistrem v jedné osobě - panem Tesaříkem jsem se domluvil a razítko místní poštovny na CM opatřil. Tímto dodatečně ještě jednou panu Tesaříkovi děkuji.Přeji všem pěkné Vánoce a klidný nový rok 2015.
Josef Fronc

Maxikartu k této známce, orazítkovanou příležitostným vánočním razítkem z Božího Daru s datem 17. prosince (den narození Josefa Lady), obdrží každý abonent maxikaret vydávaných sekcí.

Josef Fronc

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...